Wyjazdy integracyjne


Podróże integracyjne dla firm

                 Jednym z elementów systemu motywacji pracowników są integracyjne wycieczki. Mają one zespolić i zjednoczyć członków załogi tak, by po powrocie do pracy mogli efektywniej wykorzystywać swoje umiejętności. Takie przedsięwzięcie ma również na celu zażegnanie wszelkich konfliktów, obalenie rozmaitych barier, poprawę komunikacji interpersonalnej oraz zbudowanie poczucia jednej społeczności i wspólnej więzi, która ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków służbowych.

 

Uczestnicy wyjazdów mają zapewnione. Zdarza się, że wycieczki integracyjne połączone są ze szkoleniem lub konferencją. Jednak w zdecydowanej mierze przeważa wolny czas, zabawa i liczne atrakcje. Zrelaksowana ekipa po powrocie do szarej rzeczywistości jeszcze przez długi czas efektywniej i z większą kreatywnością podchodzi do powierzonych zadań.
Najważniejszym punktem takich wyjazdów jest zadbanie o odpowiednią organizację, inaczej mogą zakończyć się przykrą niespodzianką lub totalnym fiaskiem. Dlatego najlepiej jest wynająć profesjonalną firmę zajmującą się organizacją takich imprez, która dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy zaplanuje wyjazd na najwyższym poziomie.

 

Można zorganizować wycieczki integracyjne kilkudniowe lub dłuższe, w Polsce czy za granicą, nad morzem lub w górach – wszystko zależy od celów wyjazdu i budżetu. Do głównych przesłanek należą: zmotywowanie pracowników, zwiększenie poczucia lojalności wobec firmy, poprawa kontaktów interpersonalnych, zredukowanie stresu, rozwiązanie konfliktów, bądź po prostu potraktowanie wyjazdu jako nagrody za osiągnięte wyniki. Każdy powód jest dobry,ponieważ aktywności pobudzają do działania i zwiększają wydajność  organizacji.

 

 

 


 

Organizacja wyjazdów dla ośrodków pomocy społecznej

PCE organizuje wyjazdy dla ośrodków pomocy społecznej od 12 lat. Wyjazdy jedno i wielodniowe organizujemy  na życzenie w konkretne miejsce lub przygotowujemy propozycje na tego typu wyjazd.